KONST / Litografier / Färglitografi 14376325
nr 1437 6325
Jöran Nyberg
(1937-2012), Sverige
Signerad, numrerad 133/150. Färglitografi, bildmått: 40x31cm, yttermått inklusive ram: 54x42cm
Jöran Nyberg, svensk bildkonstnär född 1937 i Timrå, död 2012.
Utrop:
500 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:50:55
Jöran Nyberg
Läs mer om Jöran Nyberg